Czas zadbać o siebie!

Czas zadbać o siebie!

Każdego dnia czeka na nas mnóstwo wyzwań! Nie tylko domowych, ale także zawodowych. Dlatego od czasu do czasy warto zadbać o prawidłowa pielegnacje twarzy, ciała i włosów. Jak dostarczyć zatrzymać czas i odmłodzić skórę? Przeczytacie w dzisiejszym artykule.

Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne w Centrum Medycyny Estetycznej

Kleopatra kąpała się w kozim mleku z dodatkiem miodu. W starożytnej Grecji stosowano mydło oliwkowe i oliwę z oliwek, a po Imperium Osmańskim pozostał do dziś rytuał hammamu. Gdybyśmy to wszystko chciały robić na własną rękę w domowej łazience, chyba nie do końca były byśmy zadowolone z efektu. Z myślą o kobietach, które szukają idealnego miejsca do relaksu i zabiegów na możliwie najlepszym poziomie powstało Centrum Medycy Estetycznej – Czas Kobiety. Zastanawiacie się, co oferuje kobietom, to niesamowite miejsce na mapie Krakowa? Oferta jest bardzo bogata i różnorodna. Dlatego nawet posiadaczka najbardziej wymagającej skóry znajdzie tu coś dla siebie. Miłośniczki piękna mogą spróbować innowacyjnych zabiegów, takich jak hifu, czyli zabieg ultraskin II, dermapen, endermologię, hydrolift, hennę, botoks i wiele innych.

Hifu – efekty po zabiegu ultraskin II

Hifu to zabieg ultraskin II, którego zadaniem jest widoczne zwiększenie jędrności i napięcia skóry. To nie wszystko! Klientki pokochały terapię za:

  • stymulację skóry,
  • przebudowę skóry,
  • pobudzenie naturalnych procesów regeneracji, 
  • długo utrzymujący się efekt liftingu.

Hifu w porównaniu do innych, bardziej inwazyjnych zabiegów wyróżnia się tym, że pacjentka nie przechodzi okresu rekonwalescencji. Tutaj nie występują uszkodzenia wierzchnich warstw skóry. Terapia przynosi natychmiastowy efekt naprężonej i jędrnej skóry. Pewnie zastanawiacie się, w jaki sposób przebiega terapia? Podczas zabiegu wykorzystuje się nowoczesną technologię skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości Hifu, czyli High Intensity Focused Ultrasound. Jak działają fale ultradźwiękowe? Dzięki nim kreują się nowe, drobne punkty w tkance podskórnej, tłuszczowej oraz w warstwie mięśniowo- powięziowej twarzy.

Marta Szklarska