Czym jest Concept Store i dlaczego warto skorzystać z usług tego miejsca?

Czym jest Concept Store i dlaczego warto skorzystać z usług tego miejsca?

Wszystko, czego potrzebujesz w dniu ślubu, znajdziesz w Concept Store Izabeli Janachowskiej!

Cokolwiek sobie wymarzysz – znajdziesz w Concept Store Izabeli Janachowskiej. Tutaj zasmakujesz designu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś: unikalna kolekcja krojów i tkanin, jedyne w swoim rodzaju kreacje, wszystko w autorskich wzorach. Niepowtarzalne propozycje obuwia ślubnego, eleganckie dodatki i biżuteria. Wszystko rodem z najnowszych kolekcji! Inspiruj się i stwórz swój niepowtarzalny look na dzień ślubu i odnajdź swój styl. W Concept Store Izabeli Janachowskiej znajdziesz doskonałe propozycje, aby zaakcentować Twój wyjątkowy wygląd. Od klasyki po najmodniejsze tendencje – to tutaj złapiecie ducha każdej epoki.

Czym wyróżnia się na tle innych Izabela Janachowska Collection?

Najważniejszy dzień w życiu Panny Młodej wymaga nietuzinkowej kreacji, która okaże się niesamowitym doświadczeniem i pozostanie na długo w pamięci. Pragnąc to zapewnić swoim klientkom, Izabela Janachowska Collection wyjątkowo kładzie nacisk na dbałość o szczegóły oraz szeroki wybór pasujących do indywidualnych preferencji. Izabela Janachowska Collection wyróżnia się na tle innych przede wszystkim dostępnością sukni ślubnych i wieczorowych w każdym rozmiarze, obecnością najnowszych trendów mody weddingowej oraz niesamowitą dbałością o detale. Przy tworzeniu kolekcji Izabela stara się połączyć tradycję z nowoczesnością – z jednej strony proponując klasyczne, kobiece wzory, a z drugiej, subtelnie postmodernistyczne kreacje!

Zależy Ci na elegancji? Koniecznie odwiedź Concept Store Izabeli Janachowskiej!

W Concept Store Izabeli Janachowskiej znajduje się wiele produktów, które złożą się na zjawiskową, elegancką kreację na przyjęcie. Kolekcje sukien ślubnych i wieczorowych, które prezentuje sieć sklepów, są doskonałym uzupełnieniem wyrazistego stroju. Błyszczące szpilki i buty na koturnie będą wspaniałą propozycją dla każdej kobiety szukającej świetnego obuwia na wielkie wyjście. A jeśli chcesz, by stylizacja miała całościowy charakter, wybierz wyjątkowe dodatki: urocze ozdoby do włosów, zgrabne paski lub eleganckie kopertówki.

Marta Szklarska