Kurs przedłużania rzęs to świetny pomysł na wzbogacenie oferty!

Kurs przedłużania rzęs to świetny pomysł na wzbogacenie oferty!

Osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą często szukają sposobu na rozwój swojego biznesu i ciągłe doskonalenie się. Dla osób prowadzących salony kosmetyczne świetnym sposobem na wzbogacenie oferty zabiegów jest kurs przedłużania rzęs! Ten zabieg cieszy się coraz większą popularnością, a rynek wręcz chłonie profesjonalistów z tej dziedziny.

Od czego zacząć?

Kurs przedłużania rzęs skierowany jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla osób, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dla osób początkujących kurs rzęs wrocław poleca szkolenie z metody 1:1 ⅔ :1 aby nabrać wprawy. Osoby z doświadczeniem realizują już szkolenia z metod objętościowych, które wymagają doświadczenia w stylizacji rzęs.

Aby rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs lub poszerzyć swoje umiejętności należy zapoznać się z ofertą kursów rzęs, którą bez problemu można znaleźć w Internecie. Kurs rzęs Wrocław posiada wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę, która zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Kurs rzęs – czy warto?

Uczestnictwo w kursie rzęs wrocław pozwala na zdobycie profesjonalnej wiedzy i nabycie umiejętności z zakresu stylizacji rzęs. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość poznania metody 1:1, 2/3 :1 oraz Hollywood, które z powodzeniem będą mogli wykorzystywać w swojej pracy.

Kurs rzęs wrocław trwa 3 dni i składa się z 2 bloków: teorii i praktyki. Pierwszego dnia uczestnicy kursu zapoznawani są z metodą 1:1, drugiego dnia z metodą 2:1 oraz 3:1, a trzeciego dnia z metodą Hollywood. Każdego dnia odbywają się zajęcia praktyczne i teoretyczne. Teoria to poznanie ogólnych zasad, które powinny panować podcza wykonywania zabiegu, natomiast praktyka to ćwiczenia na główce treningowej oraz modelce.

Szkolenia odbywają się w małych grupach, max. 5 osób co sprzyja przyjaznej atmosferze oraz efektywnemu wykorzystaniu czasu. Kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu, który potwierdza umiejętności zdobyte podczas niego.

Marta Szklarska