Kompendium wiedzy o nakładaniu podkładu

Kompendium wiedzy o nakładaniu podkładu

Gąbka do podkładu beauty blender – makijaż w olśniewającej odsłonie

 

W dobrze wykonanym makijażu tak wiele zależy od właściwie rozprowadzonego podkładu. To on stanowi podłoże pod kolejne elementy. Można naprawdę zaburzyć wrażenie estetyczne, jeśli zrobimy to w sposób nieumiejętny za pomocą nieodpowiednich akcesoriów. Warto więc dowiedzieć się jakie akcesoria są najlepsze, aby wykonać idealny make – up.

 

Co potrafi pędzel do podkładu?

 

Pędzel do podkładu jest jednym z narzędzi współpracujących z podkładem. Za jego pomocą można aplikować podkład na twarz starając się, aby działo się to równomiernie i wszędzie pozostał ten sam odcień. Pędzel flap top nadaje się do rozprowadzania podkładu mineralnego. Jego rolą jest dokonywanie poprawek w ciągu dnia, dlatego warto posiadać go w swojej podręcznej kosmetyczce.  Pedzle języczkowe precyzyjnie pozwalają dotrzeć do każdych zakamarków twarzy. Gąbka do podkładu beauty blender jest także narzędziem do wykonywania idealnego makijażu. Nie tylko służy do nakładania podkładu, ale także i cieni do powiek, pudru lub korektora.


Jakie zastosowanie ma silikonowa gąbka do makijażu?

 

Alternatywą dla pędzla może być silikonowa gąbka do makijażu. Nie pochłania produktu, tylko równomiernie rozprowadza go na skórze twarzy czy dekoltu. Silisponge ma specyficzną strukturę i kształt. Jest nowatorskim spojrzeniem na akcesoria kosmetyczne.

 

Wiele możliwości w drodze do sukcesu

 

Jak widać jest wiele możliwości, które pozwalają osiągnąć zamierzony cel w postaci uzyskania idealnego makijażu, który będzie się cechował trwałością i pozytywnym odbiorem estetycznym.

Marta Szklarska