Bazy, primery i fixery, czyli makijażowy ekwipunek dla bardziej zaawansowanych

Bazy, primery i fixery, czyli makijażowy ekwipunek dla bardziej zaawansowanych

W towarzystwie beauty blender – jak skompletować swoją kosmetyczkę?

 

Do zrobienia makijażu nie potrzeba wielu produktów. Żeby jednak zrobić doskonały i profesjonalny makijaż należy wyposażyć się w akcesoria, które zapewnią olśniewający efekt końcowy.  Beauty blender, primer czy fixer – to stały pakiet wizażystów. Co oznaczają te tajemniczo brzmiące nazwy?


Gąbka beauty blender, czyli obowiązkowy element wyposażenia kobiecej toaletki

 

Gąbka beauty blender stanowi podstawowe narzędzie pracy wizażystów. Oprócz niej korzystają także z innych akcesoriów. Primer jest nieodłącznym elementem perfekcyjnego makijażu. Niesłusznie pomijany w codziennym make – up. Jest to baza pod makijaż, która pozwala na trzymanie go w odpowiednich miejscach. Dodatkowo pozwala rozświetlać skórę i ukrywać niedoskonałości. Absolutnie powinien trafić do kosmetyczki każdej kobiety.

Kobiety o swoich potrzebach

 

Potrzeby kobiet są różne. W ich kosmetyczkach powinno więc być wszystko to, co im to zapewni. A zatem warto też wspomnieć o fixerach. Niekiedy zdarza się, że makijaż trzeba poprawiać, bo nie jest trwały. I wtedy właśnie wkracza fixer, jako element, którego zadaniem jest uczynić makijaż trwałym. To doskonały sposób szczególnie, gdy mamy w planach kilkugodzinną imprezę i zależy nam, by od początku do końca, wyglądać tak samo dobrze.

 

Uroda jest w każdej z nas – odkryjmy ją dla siebie

 

Posiadanie profesjonalnych akcesoriów kosmetycznych pozwala kobiecie na odkrycie jej piękna każdego dnia. Zadowolenie z dobrze wykonanego makijażu jest jej osobistą satysfakcją.

Marta Szklarska