Szkolenia manicure zawsze na czasie

Szkolenia manicure zawsze na czasie

Piękne paznokcie o idealnym kształcie. Właśnie o takich marzy większość kobiet. Dlatego tak popularne są szkolenia manicure. Warszawa to jedno z miast, w którym prowadzimy profesjonalne kursy, które przygotowują do zawodu profesjonalnego stylisty paznokci.

Bogaty program, fachowi trenerzy

Doskonale wystylizowane paznokcie wymagają dużej wiedzy i umiejętności. Właśnie te elementy możemy zaoferować w przypadku zawodowego szkolenia manicure Warszawa. W naszym programie są podstawy; różne rodzaje manicure, np. kosmetyczny, hybrydowy, winylowy, żelowy, akrylowy, japoński, tytanowy, combo, spa; sposoby rekonstrukcji paznokci i ich zdobienie; praca z frezarką; pedicure; zaawansowane techniki takie jak: Russian style, czy balerina; marketing i reklama: w tym popularne media społecznościowe (facebook i instagram), banery, wizytówki, ulotki, pozycjonowanie własnej strony internetowej oraz nauka właściwego robienia zdjęć i edycji gotowych paznokci. Każdy element programu oparty jest na teorii oraz praktyce i ćwiczeniach. Nic nie jest pozostawione przypadkowi. Profesjonalizm to podstawa każdego szkolenia.

Zalety szkolenia manicure

Największą zaletą ukończenia kursu stylizacji paznokci jest satysfakcja ze zdobytej wiedzy i nabytych umiejętności. To jednak osobista radość. Najważniejszy jest certyfikat potwierdzający umiejętności, dzięki któremu każda stylistka paznokci znajdzie pracę oraz oddane grono klientek.

Fachowa opieka ze strony trenerów i małe grupy podczas szkoleń zapewniają komfort i bezstresową naukę. Krok po kroku zdobędziecie potrzebną wiedzę, by móc z dumą pokazać swoje umiejętności i znajomość najbardziej gorących trendów stylizacji paznokci. Manicure jest bowiem wyjątkową sztuką i daleko odbiega od zwykłego malowania paznokci na dowolny kolor. Ze zdobytymi umiejętnościami będziecie cenionymi specjalistkami w tej dziedzinie.

Marta Szklarska