Cudotwórcza borowina – spa dla Twojej urody

Cudotwórcza borowina – spa dla Twojej urody

Szukając pomysłów na relaks nic nie działa na organizm lepiej niż wyjazd w góry. Zapraszamy do położonego w malowniczych Górach Izerskich Park Hotelu w mieście uzdrowiskowym Świeradów Zdrój.

Oferujemy szereg udogodnień wspierających samopoczucie oraz urodę. W naszym Wellness & SPA znajdziecie Państwo masaże relaksujące, zabiegi i kuracje. Szczególnie polecamy kąpiele borowinowe i okłady borowinowe, które wspaniale oddziałują na całe ciało. Borowina działając poprzez ciepło odmładza skórę, łagodzi dolegliwości i poprawia ogólną kondycję organizmu. Popraw swoje samopoczucie i zadbaj o urodę w komfortowym KUR & SPA, korzystając z naszej bogatej oferty.

Dobroczynny wpływ borowiny na urodę

Wpływając na metabolizm, krążenie oraz stan skóry nietrudno zgadnąć, że borowina wspaniale oddziałuje również na urodę. Używana od lat w lecznictwie ma wspaniałe właściwości termiczne, które doprowadzają tkanki do przegrzania, jednocześnie je dotleniając i odżywiając. Takie działanie jest zbawienne dla skóry i poprawia jej koloryt. Usuwając z organizmu zbędne toksyny borowina niesie szereg korzyści dla organizmu. Ten peloid posiada kwasy organiczne o działaniu antyseptycznym i przeciwzapalnym, pomocne przy przewlekłych stanach zapalnych. Zabieg borowina spa polega na zanurzeniu w zawiesinie borowinowej, która oddziaływać będzie na tkanki, nie wywołując przy tym nieprzyjemnego uczucia gorąca. Stopniowo nagrzewająca ciało borowina pozytywnie wpływa na stan skóry, wygładzając ją i hamując starzenie. Dodatkowo borowina, zwana też torfem leczniczym, wspomaga leczenie chorób ginekologicznych. Ze wskazania lekarza stosowana jest wspomagająco przy leczeniu chorób kobiecych dzięki zawartym w niej fitohormonom, które oddziałują na organizm podczas kąpieli borowinowych. Nasze zabiegi obejmują również okłady borowinowe, kąpiele radoczynne, kwasowęglowe, jodobromowe czy kąpiele Kneippa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która oferuje Państwu wiele możliwości dla zdrowia i urody.

Marta Szklarska