Lampa do utwardzania lakieru hybrydowego

Lampa do utwardzania lakieru hybrydowego

Lampa do utwardzania lakieru hybrydowego oraz żelu to niezbędny przyrząd do wykonania takiego zabiegu. Bez niej bowiem, nie jesteśmy w stanie przeprowadzić prawidłowo żadnej stylizacji. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się lampy LED. Pamiętajmy, że prawidłowe dbanie o nasz sprzęt jego żywotność.

Poniżej przedstawiamy Wam lampę LED o mocy 48w, która pozwoli na wykonanie trwałego manicure hybrydowego zarówno w domu, jak i salonie kosmetycznym.

Charakterystyka urządzenia

Lampa LED ofertowana przez nasz sklep, odznacza się najwyższą jakości. Jej budowa pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia, gdyż mieści się w nim cała dłoń. Cztery różne czasy utwardzania lakieru pozwolą na solidne wykonanie stylizacji nawet najbardziej napigmentowanymi lakierami. Dzięki technologii LED pozwala na bezpieczne korzystanie, nie wpływając negatywnie na oczy oraz skórę dłoni. Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że tego typu lampy zużywają mniej prądu i są bardzo wydajne. Łączy się to z długą żywotnością urządzenia, co będzie satysfakcjonujące dla każdej użytkowniczki.

Marta Szklarska