Rodzina beauty blender to nie tylko gąbki do podkładu!

Rodzina beauty blender to nie tylko gąbki do podkładu!

Beauty blender micro mini – zestaw, o którym marzy każda kobieta

 

Beauty blender mini micro to zminiaturyzowana wersja gąbki, która służy do dopracowania najmniejszych detali makijażu.  Pozwala na dotarcie do najtrudniejszych miejsc i kącików, aby efekt był jeszcze bardziej perfekcyjny. Gąbeczka ma również kształt znanego już dobrze jajka i jest uzupełnieniem swojej starszej siostry, która przebojem wdarła się w damskie serca.


Jakie zastosowanie ma  mini beauty blender?

 

Mini beauty blender to także doskonały sposób na nakładanie ceni do powiek. Mniejszy rozmiar i owalny kształt zapewniają precyzyjnie wykonany makijaż, do którego nie można mieć żadnego zarzutu. Mini gąbeczką można też dokładnie nakładać korektor w kąciki, które są trudno dostępne.

 

Postaw na beauty blender zestaw

 

Płynny puder i beauty blender zestaw stanowią duet idealny. Bardzo łatwo można aplikować wówczas puder, nawet w trudno dostępnych miejscach. Nie należy pomijać żadnych partii twarzy, bo to jest nieestetyczne. Sprawia wówczas wrażenie, jakby twarz miała przebarwienia i zostały zatuszowane żadne mankamenty, które ukrywa dobrze wykonany make – up.


Zestaw beauty blender i jego zalety

 

Zestaw beauty belnder może stać się nieodłącznym towarzyszem każdej kobiety. Warto pomyśleć o sobie, swojej skórze, swoich potrzebach i postawić na zakup sprawdzonych, renomowanych akcesoriów, które doprowadzą nas do celu. W zestawie poza gąbeczką mogą się znaleźć akcesoria przeznaczone do dopracowywania szczegółów makijażu i te, które służą czyszczeniu lub przechowywaniu gąbki. Zakup zestaw jest też opłacalny pod względem ekonomicznym. Zawsze oszczędzamy jeśli kupujemy pakiet, a nie każdy element osobno.

Marta Szklarska