Sekrety konturowania na mokro

Sekrety konturowania na mokro

Tajemnicze triki kobiet. W drodze po urodę – gąbka do makijażu

 

Dążenie do ideału to cel niejednej kobiety. Dzięki praktycznym tajnikom, można optycznie ideał osiągnąć. Wystarczy poznać czym jest konturowanie twarzy i gotowe. Dzięki temu zabiegowi można sprytnie ukryć to na twarzy, co od ideału odbiega i stanowi źródło kompleksów. Konturowanie polega więc na tym, że niektóre partie twarzy rozjaśniamy a niektóre przyciemniamy. Wówczas na pierwszy plan wychodzi to, co jest atutem, a w tło odchodzą wszelkie niedoskonałości. Efekt – twarz idealna i doskonale zarysowana.

 

Gąbka do makijażu beauty blender – niezwykłe narzędzie w kobiecych dłoniach

 

Konturowanie twarzy należy wykonać odpowiednimi przyborami. Gąbka do makijażu beauty blender jest bez wątpienia jednym z nich. Za jej pośrednictwem możemy wykonać konturowanie na mokro. Co to oznacza? Oznacza to, że najpierw aplikujemy na twarz kremy pielęgnujące a następnie podkład. Do tego służy nam oczywiście gąbka do makijażu. Kolejną czynnością jest właściwe rozmieszczanie płynnych korektorów, które są jaśniejsze i ciemniejsze od podkładu. Na końcu aplikujemy puder o właściwości matującej.  


Co potrafi zdziałać gąbka blender?

 

Gąbka blender bez problemu poradzi sobie z modelowaniem własnej twarzy. Należy tylko dojść do wprawy w tych czynnościach i nie zrażać się niepowodzeniami na początku nauki konturowania. Przecież nikt nie rodzi się od razu wyposażony w wiedzę. Musi ją zdobywać.

 

Żegnając wszelkie kompleksy!

 

Gdy posiądziemy wiedzę tajemną na temat modelowania twarzy możemy mówić o sukcesie. Wówczas możemy wykonywać różnorodne makijaże  na różne okazje i cieszyć się naszym trikiem kosmetycznym.

Marta Szklarska